Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.
Polecam zabieg usuwania haluksów metodą MIKA w Centrum Chirurgii Stopy u dr Kniazia.Podczas pierwszej wizyty zostałam poinformowana w sposób zrozumiały i profesjonalny o tym ,jak zabieg będzie przebiegał.Sam zabieg był bezbolesny a rekonwalescencja przebiegła beż żadnych komplikacji.Zachęcam osoby niezdecydowane - świetny lekarz ,nowoczesna metodą, efekty takie,jakich oczekiwałam. Dziękuję!
Urszula
~ Urszula F
Z pełnym przekonaniem polecam Pana doktora Michała Kniaź jako wybitnego specjalistę w dziedzinie ortopedii. To lekarz o ogromnej wiedzy, doświadczeniu oraz profesjonaliźmie. Zaproponował jasny i skuteczny plan leczenia. Po zabiegu nie było potrzeby zażywania leków przeciwbólowych-rewelacja. Jeśli ktoś się waha i boi "uwierzcie nic nie boli", a skutek rewelacyjny. Metoda Mica. Gorąco polecam!!!
~ Kinga Ż
Serdecznie polecam pana doktora Michała Kniaź. Fachowość, wiedza i ogromne doświadczenie to atuty tego lekarza. Operacja haluksa wykonana bezboleśnie w znieczuleniu miejscowym pod kontrolą usg, bez konieczności narkozy metodą minimalnie inwazyjną MICA. Okres pooperacyjny również bez bólu i bez żadnych powikłań z możliwością chodzenia bez kul 2-3 dni po zabiegu .
~ Elżbieta P
Bardzo polecam. W ciągu 3 miesięcy poddałam się zabiegowi 2 stóp metodą MICA. Zabieg jest bezbolesny, po ok 30 godzinach od zabiegu zaczęłam chodzić bez kul i bez bólu.
Więc jeżeli ktoś się zastanawia czy się operować u doktora Kniazia, to TAK - operować się i nie szukać innych rozwiązań.
Doktor M. Kniaź jest bardzo profesjonalny, cierpliwy, miły i empatyczny. Wzbudza zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.
~ Gosia C
Tydzień temu poddałam się operacji haluksa prawej stopy, już drugiego dnia po ustąpieniu znieczulenia mogłam chodzić w specjalnym bucie.Bòl prawie nieodczuwalny,nie zażyłam ani jednej tabletki p/bólowej.Polecam klinikę dr Kniazia, pełen profesjonalizm i opieka na wysokim poziomie
~ Wioletta X
Zabieg operacyjny usuwanie haluksów metodą MICA miałam u dr Kniaźia Michała pod koniec stycznia 2025 roku
Polecam każdemu niezdecydowanemu
Przebiegł praktycznie z niewielkim bólem, małe blizny
Na początku marca byłam już na wycieczce za oceanem a do pracy wróciłam pod koniec marca
Chodzę i jeżdżę rowerem po górach od kwietnia
Zapomniałam o haluksach i nareszcie mogę szaleć w japonkach w upalne dni
To była świetna decyzja
Małgorzata
~ małgorzata c
Świetny kontakt z lekarzem, całkowicie zaangażowanym w swoją pracę. Zabieg wykonany w komfortowych warunkach z profesjonalną obsługą. Po zabiegu MICA na haluksy obu stóp, już po zejściu znieczulenia naprawdę mogłam stać na własnych nogach, po zakończeniu leczenia jest całkiem normalnie i bez jakiegokolwiek bólu. Na każdym etapie otrzymałam spersonalizowane porady dotyczące np. ćwiczeń i cierpliwe odpowiedzi na moje wątpliwości. Polecam!
~ Gabriela K
Dr Kniaź jest osobą godna polecenia. Miły i kontaktowy, wszystko dokładnie wyjaśnił. Zabieg, który przeprowadził jest mało inwazyjny. Leki przeciwbólowe brałam tylko dwa dni. Szybko wróciłam do pracy i pełnej sprawności. Po 10 dniach mogłam już ćwiczyć na orbitreku, a po niespełna 3 miesiącach jeździłam na nartach.
Obecnie odczuwam wyłącznie lekkie mrowienie przy dotyku. Wreszcie nie mam dotkliwego bólu. Mogę normalnie funkcjonować, a minęły zaledwie 3 miesiące.
~ Krystyna S
Jestem po operacji haluksów wykonywanej w obu stopach tego samego dnia (metodą MICA) i chciałabym serdecznie podziękować całemu zespołowi Kliniki. Dr Kniaź to prawdziwy profesjonalista z ogromną wiedzą i empatią. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto stoi przed decyzją o operacji. Zero bólu i bardzo szybka rekonwalescencja, a ja czułam się zaopiekowana na każdym etapie leczenia.
Profesjonalizm, zaangażowanie, atmosfera i efekty 10/10.
Pozdrawiam i dziękuję,
ZK
~ Zuzanna K
Bardzo polecam Pana Dr Kniazia, wybitny specjalista, z ogromną cierpliwością odpowiada na każde pytanie, wszystko tłumaczy krok po kroku. Operacja przebiegła sprawnie, bezboleśnie, rekonwalescencja tak samo. Dla tych co się wahają lub boją- nie ma czego! Będziecie w najlepszych rękach!
~ Agnieszka K
Niezwykle profesjonalna obsługa przed, w trakcie i po operacji. Można chodzić po ustąpieniu znieczulenia, dolegliwości bólowe niewielkie. Jeżeli się zastanawiacie czy warto zainwestować w tą operację to w 100% twierdzę że tak. Żałuję tylko że tak późno trafiłam do dr Kniazia i jego zespołu. Mam wcześniejsze doświadczenia częściowej korekty palucha koślawego tradycyjną metodą i to mnie zniechęciło na kilka lat. Szczerze polecam wykonanie operacji u dr Kniazia.
~ Żaneta M
Minęło prawie 6 tygodni, a ja stoję…w swoich własnych butach, bez żadnych komplikacji po operacji metodą MICA obu stóp i bardzo serdecznie dziękuję za pełen profesjonalizm, spełnione obietnice i cierpliwość w tłumaczeniu niuansów. To znakomita robota, Doktorze!
~ Krystyna K
W Klinice Kniaź we Wrocławiu dr Michał zrobił mi MICA i to był przełom. Małe nacięcia, bez gipsu, pierwsze kroki jeszcze tego samego dnia na spokojnie. Po tygodniu normalnie chodziłam po domu, a po dwóch wyszłam w wygodnych sneakersach.
~ Agnieszka S
Miałam operację halluksa u pana doktora Michała Kniaź.Operacja przebiegła bardzo szybko i sprawnie .Nie odczuwałam żadnego bólu.Pan doktor jest naprawdę bardzo dobrym specjalistą.Polecam w stu procentach
~ Józefa N
Miałam zabieg na haluksy w Centrum Chirurgii Stopy we Wrocławiu, u doktora Michala Kniazia. Zero gipsu, szybko na nogach, małe blizny. Dla mnie super, bo po tygodniu normalnie chodziłam po domu.
~ Emily
Zdecydowałam się na zabieg MICA u doktora Michała po latach kombinowania z wkładkami i szerokimi butami. Sam zabieg krótki, bez konieczności gipsu, a opatrunki lekkie.
~ Joanna M
Z całego serca polecam Centrum Chirurgii Stopy.Doktor Michał Kniaź wspaniały lekarz,cudowny człowiek z sercem podchodzący do pacjenta.Jestem po zabiegu palucha koślawego metoda Mica, korekcji palca młotkowatego i cheilectomi stawu lodkowo-klinowatego.Sam zabieg i po zabiegu bez bólu.Leki to tylko te które musiałam brać po takim zabiegu.Minelo dwa miesiące a ja chodzę normalnie w swoich butach i w ogóle nie widać żadnych blizn.Jezeli masz problemy ze stopą ,to tylko do Doktora Michała Kniaź.Serdecznie polecam i bardzo dziękuję Panu Doktorowi.
Pacjenta Ela B.
~ Elka P
Bardzo udany zabieg MICA, świetna opieka i szybki powrót do sprawności. Jestem bardzo zadowolona z efektów i zdecydowanie polecam!
~ Joanna M
Miły, ciepły, bardzo skuteczny, kompetentny chirurg od haluksów! Operacje przeprowadził w sposób genialny! Bez żadnych komplikacji
~ Iwona W
Bardzo polecam, robiłam zabieg MICA na haluksy - bardzo szybko odczułam wielką ulgę i mogę teraz chodzić w butach jakie mi się podobają!
~ Weronika W
Bardzo polecam dr Michała Kniazia, który przeprowadził artroskopię kolana. Opieka, jaką otrzymałem, była na najwyższym poziomie – zarówno przed, jak i po zabiegu. Pan doktor wykazał się ogromnym profesjonalizmem, a cały proces leczenia był bezbłędnie zaplanowany i przeprowadzony.
Jestem pod wrażeniem, jak szybko wracam do pełnej sprawności. Kolano jest w doskonałej kondycji, a ja mogę wrócić do aktywności, która wcześniej wydawała mi się niemożliwa. Cały zespół – lekarz, koordynator, pielęgniarka – okazał się nie tylko profesjonalny, ale i niezwykle troskliwy.
Z pełnym przekonaniem mogę polecić tę klinikę każdemu, kto szuka najlepszej opieki medycznej.
~ Paweł S
Pan Doktor jest niezwykle miłym i kompetentnym człowiekiem, zrozumiale wszystko tłumaczy, zaś cały zespół jest bardzo pomocny. W czasie zabiegu metodą mica w kwietniu 2025 czułam się bezpieczna i zaopiekowana. Najważniejsze jednak, że mam w końcu ładną stopę bez halluksa i co istotne bez bólu, który mi towarzyszył przez kilka ostatnich lat. Powrót do pełnej sprawności przebiegł szybko i bezproblemowo, po trzech tygodniach prowadziłam auto i wróciłam do pracy, po dwóch miesiącach na siłownię a obecnie cieszę się pełnym zrostem operowanych kości stopy. Jestem bardzo zadowolona z wybranej metody i z przeprowadzenia zabiegu. Jeszcze przed końcem roku planuję poddać się operacji drugiej stopy. Bardzo polecam!
~ Agnieszka T
Chciałabym serdecznie polecić doktora Kniazia oraz jego Klinikę. Przeszłam zabieg metodą MICA na obu stopach i jestem bardzo zadowolona z efektów. Już podczas pierwszej wizyty wszystko zostało dokładnie wytłumaczone, a podejście do pacjenta było niezwykle profesjonalne i empatyczne. Zabieg przebiegł sprawnie i bezboleśnie, a rekonwalescencja była znacznie łagodniejsza niż się spodziewałam. Efekty są nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne - zniknął ból i dyskomfort.
Cały zespół Kliniki zasługuje na duże uznanie (organizacja, miła atmosfera i pełne wsparcie na każdym etapie leczenia). Dziękuję całemu zespołowi za opiekę i z całego serca polecam.
~ Gosia G
Profesjonalna obsługa i lekarz dobrze się zaopiekował.
~ Maja N